cca XIX. sz utolsó harmada/Vége / XX. század eleje 5 db csipkés litho ... https://www.darabanth.com/hu/470-Gyorsarveres/470.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1000014/cca-XIX-sz-utolso-harmadaVege-XX-szazad-eleje-5-db-csipkes-litho-szentkep-az-egyik-szelen~II3184219
3184219
17992
470
Printed Materials
Leírás: cca XIX. sz utolsó harmada/Vége / XX. század eleje 5 db csipkés litho szentkép, az egyik szélén kis sérülésekkel, 11x7 cm és 4x3 cm közötti méretben
: nagy_andras