Réz fali kegykép. cca 19. sz. vége, patinás, egyik rögzítőrész sérült,... https://www.darabanth.com/hu/468-Gyorsarveres/468.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~1000011/Rez-fali-kegykep-cca-19-sz-vege-patinas-egyik-rogzitoresz-serult-35x23-5-cm~II3161093
3161093
12731
468
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: Réz fali kegykép. cca 19. sz. vége, patinás, egyik rögzítőrész sérült, 35x23,5 cm
: karap_norbert