https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 102
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
3029931
12676
468
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Katona Zsuzsa (1951-): Kínai. 2000, faragott fa. Jelzett, m: 44 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2909592
12677
468
0
70000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Ismeretlen művész: Megbokrosodott ló, patinázott öntött bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 46 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3168287
12678
468
0
16000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Kopcsányi Ottó (1933-): Napisten Bronz plasztika. címkével jelzett 12x6,5 cm Fa keretben 24x18 cm 3142686
12679
468
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3142684
12680
468
0
28000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Moren jelzéssel: Női akt. Francia, cca XX. sz. első fele, öntött bronz, jelzett, m: 20 cm 3029519
12681
468
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3159884
12682
468
0
2000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Stan és Pan, kézzel festett gipsz szobrok, jelzés nélkül, kisebb hibákkal, az egyik talpán javítással, m: 23 cm 3166968
12683
468
0
1000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
12 db kínai jáde kakas figura, eredeti dobozában egyenként 4,5 cm 3166963
12684
468
0
1000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
12 db kínai jáde nyúl figura, eredeti dobozában egyenként 5,5 cm 3166972
12685
468
0
1000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
12 db kínai jáde macska figura, eredeti dobozában, egyenként 4 cm 3166975
12686
468
0
1000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
12 db kínai jáde béka figura, eredeti dobozában, egyenként 3,5 cm 3168375
12687
468
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
MĹątĂĄrgy & PapĂr
1
Horváth László (Debrecen, 1941-): II. János Pál arcképe. Litofán porcelán, 1991, jelzett, hibátlan, d: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
További oldal navigáció Aukciósház
Cím:
1061 Budapest, Andrássy út 16.
Levelezési cím:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Email
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Nyitva tartás:
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz