Lázár János: Édemoszlop, mellyet néhai Méltóságos és Főtiszteletű Nagy-daróczi Kovách Flórián Szatmári Püspök és Szent-Jobbi Apát ur' emlékezetének MDCCCXXV December XIX-ki pompás temettetése' gyászünnepén, az egész Püspökmegye' nevében a' Szatmári Székes-Egyházban tiszelet-'s hála-zálogul szentelt - -... Pest, 1826, Petrózai Trattner Mátyás, 23 p. Papírkötésben, sérült, kopott borítóval, sérült kötéssel, kissé foltos lapokkal.