Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 76

Simonyi Károly: A fizika kultúrtörténete. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben hozzáragadt a borítóhoz.
20121.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Ranschburg Pál: Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Bp., 1923, Pantheon. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20122.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Zoltán Imre: A császármetszés a mai szülészet keretében. (DEDIKÁLT). Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Egészvászon-kötésben, az elülső borító foltos, belül jó állapotban. Megjelent 1300 példányban. A szerző, Zoltán Imre (1909-2002) orvos, nőgyógyász, egyetemi tanár által Babics Antal (1902-1992) Kossuth-díjas orvos, urológus, sebész, az 1956. októberi Nagy Imre-kormány egészségügyi minisztere részére DEDIKÁLT példány; Dr. Babics Antal autográf névbejegyzésével.
20123.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Dezső István: Egy sebész naplója 1961-1992. Bp., 2007, magánkiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kijáró képtáblákkal. + A szerző, Dr. Dezső István 2 autográf képeslapja, borítékokkal.
20124.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20125.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Géczy Barnabás: Őslénytan. (Kézirat). Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar. Bp.,1990, Tankönyvkiadó. Negyedik kiadás. Fekete-fehér ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 130 példányban.
20126.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20127.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

C.G. Jung: Lélekgyógyászat. Öt előadás. Mérleg. A kísérő tanulmányt "vallás és pszichoterápia" címmel Bodrogi Miklós írta. Bp., 1998. Európa. Kiadói papírkötés.
20129.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Amit a hazai gyógynövényekről tudni kell. (Gyűjtés, termesztés, feldolgozás, gyógyhatás). H.n., é.n., Black & White. Kiadói papírkötés.
20130.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dr. Göőz Lajos: Csillagászati földrajzi gyakorlatok. Tanárképző Főiskolák. Kézirat. Dobány Zoltán rajzaival. Bp., 1992, Tankönyvkiadó. 6 melléklettel. Kiadói papírkötés. Megjelent 494 példányban.
20131.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20132.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Jean McClung: Effects of High Altitude on Human Birth. Cambridge, 1969, Harvard University Press. Angol nyelven. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20133.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft