Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 76

Schmidt, Eduard Oscar: Handbuch der vergleichenden Anatomie. leitfaden bei zoologischen und zootomischen Verlesungen. Jena, 1872, Mauke's Verlag. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20097.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ivars Peterson: Mathematical Tourist. Snapshots of Modern Mathematics. New York, 1988, W. H. Freeman and Company. Angol nyelven. Kiadói keménykötésben, kiadói papír védőborítóval.
20098.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20099.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20100.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dinya Elek: Biometria az orvosi gyakorlatban. Bp., 2001, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
20101.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20102.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20103.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Fodor Ferenc: Általános gazdasági földrajz. A gazdasági élet földrajzi tényezői. Bp.,én., Athenaeum, 230+2 p. Átkötött félvászon-kötés.
20104.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20105.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Simonffy Jenő: A rádió fizikai alapjai. A szerző, Simonffy Jenő (1885-1954) által DEDIKÁLT példány! Szombathely, 1935, Martineum. Kiadói papírkötés.
20106.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lampert, Kurt: Az édesvizek élete. Ford.: Entz Margit. A Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXXIV. kötete. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, XXV+(1)+588+(4) p.+ 12 (litografált képtáblák, ebből 8 színes kromolitográfia, hártyapapírral) t. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, foltokkal.
20107.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

Helgard Reichholf-Riehm: Rovarok és pókszabásúak. Természetkalauz. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
20108.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft