https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 76

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bruck Jakab: Semmelweis Ignácz Fülöp. Tanulmány. Bp., 1885, Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat,(Franklin-ny.), 16 p. Papírkötés, kissé szakadt borítóval, a hátsó borító hiányzik.
1
20134.

Bruck Jakab: Semmelweis Ignácz Fülöp. Tanulmány. Bp., 1885, Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat,(Franklin-ny.), 16 p. Papírkötés, kissé szakadt borítóval, a hátsó borító hiányzik.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Képessy Imre - Magyar László - Zettner Ede: Számtan polgári fiúiskolák számára. I. rész. Bp., 1902.,Lampel R. (Wodianer és Fiai) Rt. Átkötött egészvászon-kötés.
1
20135.

Képessy Imre - Magyar László - Zettner Ede: Számtan polgári fiúiskolák számára. I. rész. Bp., 1902.,Lampel R. (Wodianer és Fiai) Rt. Átkötött egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Van Loon, [Hendrik Willem]: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. Ford.: Havas József. A szerző rajzaival. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala, 440 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, a hátsó borítón néhány kisebb folttal.
1
20136.

Van Loon, [Hendrik Willem]: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. Ford.: Havas József. A szerző rajzaival. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala, 440 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, a hátsó borítón néhány kisebb folttal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 251+(1) p.+ XLVIII t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
1
20137.

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 251+(1) p.+ XLVIII t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Howard Rheingold: The Millennium Whole Earth Catalog Paperback San Francisco, 1994. Harper. Kiadói papírkötésben Kézikönyv túlélőknek, hogy mit hol melyik könyvben talál meg az ember. Folio
1
20138.

Howard Rheingold: The Millennium Whole Earth Catalog Paperback San Francisco, 1994. Harper. Kiadói papírkötésben Kézikönyv túlélőknek, hogy mit hol melyik könyvben talál meg az ember. Folio

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
15 db vegyes könyv, főleg matematika, geometria, közte térképészet, geodézia, stb. Vegyes állapotban.
1
20139.

15 db vegyes könyv, főleg matematika, geometria, közte térképészet, geodézia, stb. Vegyes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hélene Druvert: The Sky. Text by Juliette Einhorn. London, 2021, Thames & Hudson. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20140.

Hélene Druvert: The Sky. Text by Juliette Einhorn. London, 2021, Thames & Hudson. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gortvay György (szerk.): Az Országos Közegészségügyi Intézet működése 1945-1946-1947 években. Budapest, 1948. (Szikra Irodalmi és Lapkiadóvállalat és Nyomda Rt.) 1 t. (címkép) + 499 + [1] p. Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül szövegközti felvételekkel, grafikonokkal illusztrált statisztikai-népegészségügyi kötet. A címoldalon, az első borítón, a belső borítókon és a belív néhány oldalán régi tulajdonosi bélyegzés. Fűzve, kiadói borítóban.
1
20141.

Gortvay György (szerk.): Az Országos Közegészségügyi Intézet működése 1945-1946-1947 években. Budapest, 1948. (Szikra Irodalmi és Lapkiadóvállalat és Nyomda Rt.) 1 t. (címkép) + 499 + [1] p. Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül szövegközti felvételekkel, grafikonokkal illusztrált statisztikai-népegészségügyi kötet. A címoldalon, az első borítón, a belső borítókon és a belív néhány oldalán régi tulajdonosi bélyegzés. Fűzve, kiadói borítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Széll Kálmán: Az egyatomú, ideális gázok Einstein-féle quantumelmélete. Budapest, 1927. (Franklin-Társulat nyomdája.) [55]-68 p. (Különlenyomat a Mathematikai és Physikai Lapok XXXIV. kötetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
1
20142.

Széll Kálmán: Az egyatomú, ideális gázok Einstein-féle quantumelmélete. Budapest, 1927. (Franklin-Társulat nyomdája.) [55]-68 p. (Különlenyomat a Mathematikai és Physikai Lapok XXXIV. kötetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dolgozatok Rigler Gusztáv negyedszázados tanári működésének emlékére. Írták és kiadták tanítványai és tanártársai. (Szerkesztette: Lőte József, Jancsó Miklós, Poór Ferenc.) Szeged, 1926. Szegedi Uj Nemzedék Lapvállalat Rt. 1 t. (hártyapapírral védett címkép: Rigler Gusztáv mellképe) + [16] + 653 + [3] p. + 12 t. (6 kihajtható táblázat, 2 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül néhány egészoldalas ábrával, grafikonnal. Három levél a gerincnél ragasztással erősítve. Rigler Gusztáv (1868-1930) orvos, egyetemi tanár, a szegedi Közegészségügytani Intézet vezetője. Kutatási területe fokozatosan kiterjedt a higiéné minden területére. Foglalkozott bakterológiával, szerológiával, járványtannal és fertőtlenítéssel. Vizsgálta a talaj- és vízhigiénét, az alföldi ártézi kutak vizét, a gyógyfürdőket és az ásványvizeket. Nem kerülte el figyelmét az élelmiszer- és élelmezéshigiéné, az iskolahigiéné. Szerteágazó érdeklődésének megfelelően a tisztelgő tanulmányok is szerteágazó témákat ölelnek fel. Aranyozott, enyhén sérült gerincű korabeli félbőr kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.
1
20143.

Dolgozatok Rigler Gusztáv negyedszázados tanári működésének emlékére. Írták és kiadták tanítványai és tanártársai. (Szerkesztette: Lőte József, Jancsó Miklós, Poór Ferenc.) Szeged, 1926. Szegedi Uj Nemzedék Lapvállalat Rt. 1 t. (hártyapapírral védett címkép: Rigler Gusztáv mellképe) + [16] + 653 + [3] p. + 12 t. (6 kihajtható táblázat, 2 kétoldalas). Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül néhány egészoldalas ábrával, grafikonnal. Három levél a gerincnél ragasztással erősítve. Rigler Gusztáv (1868-1930) orvos, egyetemi tanár, a szegedi Közegészségügytani Intézet vezetője. Kutatási területe fokozatosan kiterjedt a higiéné minden területére. Foglalkozott bakterológiával, szerológiával, járványtannal és fertőtlenítéssel. Vizsgálta a talaj- és vízhigiénét, az alföldi ártézi kutak vizét, a gyógyfürdőket és az ásványvizeket. Nem kerülte el figyelmét az élelmiszer- és élelmezéshigiéné, az iskolahigiéné. Szerteágazó érdeklődésének megfelelően a tisztelgő tanulmányok is szerteágazó témákat ölelnek fel. Aranyozott, enyhén sérült gerincű korabeli félbőr kötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hüttl Tivadar Emlékkönyv. Tanári működésének 20. évfordulójára 1921-1941. Debrecen, 1941., M. Kir. Tisza István Tudományegyetemi Nyomda, 1 t.+621+3 p.+1 (kihajtható) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1
20144.

Hüttl Tivadar Emlékkönyv. Tanári működésének 20. évfordulójára 1921-1941. Debrecen, 1941., M. Kir. Tisza István Tudományegyetemi Nyomda, 1 t.+621+3 p.+1 (kihajtható) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
10
 
Debreceni Egyetemi Bibliográfia. Első rész: Természettudományi Kar 1914-1955. Szerk.: Módis László. Acta Universitatis Debreceniensis De Ludovico Kossuth Nominatae. Facultas Scientiarum Naturalum. Bp., 1956. Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
1
20145.

Debreceni Egyetemi Bibliográfia. Első rész: Természettudományi Kar 1914-1955. Szerk.: Módis László. Acta Universitatis Debreceniensis De Ludovico Kossuth Nominatae. Facultas Scientiarum Naturalum. Bp., 1956. Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz