Rendőri és közlekedési útmutató. I. évf. Budapest Székesfőváros utcai, útjai és terei. (A budapesti utcák rendje.) Szerk.: Demény György. Bp.,én. [194?], Budapesti Hirdető Iroda, 439+1 p. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.