Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 93

Amit a hazai gyógynövényekről tudni kell. (Gyűjtés, termesztés, feldolgozás, gyógyhatás). H.n., é.n., Black & White. Kiadói papírkötés.
20200.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Prékopa András: Valószínűségelmélet műszaki alkalmazásokkal. Bp., 1982., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, javított, szakadt foltos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2400 példányban.
20201.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20202.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész, 1. füzet. Útmutató a gerincesek és puhatestűek gyűjtésére, konzerválására és gyűjtemények készítésére. Bp., 1925, Kir. M. Természettudományi Társulat, 2 sztl. lev.+ 60 p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
20203.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Orvosi tanácsadó városon és falun. Szerk.: Lengyel Dániel. Bp., 1904., Franklin. 3. átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott és foltos borítóval, kopott gerinccel, előzéklap, címlap és első néhány lap szélén apró sérülésekkel.
20204.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ribári Ottó: Füll-orr-gégészet. Klinikai Határterületek II. A szerző, Ribári Ottó által Heckenast Ottó orvos részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1979, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20205.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Völgyesi Ferenc: ,,Én", egyéniség, személyiség. Orvosok és orvostanhallgatók számára. Lélek és Természettudomány XXVI. sz. Bp., 1942, Novák Rudolf, 160 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány lap kissé foltos, koszos, a szövegben helyenként ceruzás aláhúzásokkal, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. (Várkonyi A.?)
20206.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20207.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Dr. Göőz Lajos: Csillagászati földrajzi gyakorlatok. Tanárképző Főiskolák. Kézirat. Dobány Zoltán rajzaival. Bp., 1992, Tankönyvkiadó. 6 melléklettel. Kiadói papírkötés. Megjelent 494 példányban.
20208.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

C.G. Jung: Lélekgyógyászat. Öt előadás. Mérleg. A kísérő tanulmányt "vallás és pszichoterápia" címmel Bodrogi Miklós írta. Bp., 1998. Európa. Kiadói papírkötés.
20209.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hans Lang: Das kleine Buch der Edelsteine. Leipzig, é.n. Insel 40 p. Egészoldalas színes ábrákkal a drágakövekről. Félvászon kötésben
20210.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kissé sérült félvászon kötés. + Müller Ottó: A kis kémikus. Bp., 1944, Rózsavölgyi, kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel.
20211.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft