Orvosi tanácsadó városon és falun. Szerk.: Lengyel Dániel. Bp., 1904., Franklin. 3. átdolgozott kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott és foltos borítóval, kopott gerinccel, előzéklap, címlap és első néhány lap szélén apró sérülésekkel.