https://www.darabanth.com/hu/465-Gyorsarveres/465.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000024/Sztrokay-Kalman-A-termeszet-titkai-nyomaban-Say-Kornel-100-rajzaval-es-4-mumelleklettel-Bp-~II3122766
3122766
20211
465
Books: Natural sciences, Medicine
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
LeÃrás:
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kissé sérült félvászon kötés. + Müller Ottó: A kis kémikus. Bp., 1944, Rózsavölgyi, kiadói félvászon kötés, sérült gerinccel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m