Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 40

19607.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

19608.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

19609.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Gál Sándor: Szuronyvítan a gyalogság számára. H.n., [1993], Sygnatura Kft. Reprint kiadás. Kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés. Az 1848-as kiadás (Pest, Kozma Vazul) hasonmása. Számozott (194./300) példány. + 12 db katonai modellfigurákat ábrázoló, színes képeslap
19610.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

19611.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Bona Gábor: Kossuth Lajos kapitányai. (DEDIKÁLT). Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Bona Gábor (1948- ) hadtörténész, szakíró, a Hadtörténeti Intézet és Múzeum igazgatója által DEDIKÁLT példány.
19612.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

A világháború képes krónikája. I-II. köt. (Bp., 1914-1915), Révai. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, viseltes állapotban, kopott borítóval.
19613.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Győri János: A magyar katonai repülés kronológiája 1945-2008. Bp., Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19614.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19615.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19616.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

50 év a honvédelem és a kultúra szolgálatában. Szerk.: Katona M. István. [Bp.], én., HM Honvéd Kulturális Szolgálatató Közhasznú Társaság. Benne a "Honvéd Kulturális" intézményekkel, városok szerint felsorolva, fotóval, adatokkal. Kiadói bársony-kötésben. Számozott, 000408. számú példány.
19617.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Walther Pahl: Weltkampf um Rohstoffe. Leipzig,1939,Wilhelm Goldmann Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
19618.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft