Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 40

Temesváry Ferenc: Pisztolyok. A Magyar nemzeti Múzeum tűzifegyver-gyűjteménye. I. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Sok fotóval illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben sérült papír védőborítóval.
19631.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Lugosi József-Temesváry Ferenc: Kardok. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
19632.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

2 db partizán témájú könyv: Dékán István: Partizánutakon. Bp., 1955. Szikra.; P. Ignatov: Egy partizán feljegyzései. Bp., 1956. Szikra. Kiadói félvászon kötésekben.
19633.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

19635.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1895-1942 A Hadtörténelmi Közlemények. 17 db szórványszáma. . Kiadói papírkötés, az első számok sérült, elvált borítóval, de teljes tartalommal.
19636.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

19637.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

19638.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

19639.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19640.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Heinz Neukirchen: Seemacht im Spiegel der Geschichte  Gondrom, 1984. Kiadói kartonált papírkötésben, apró sérüléssel 448p.
19641.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19642.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

19643.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft