Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 433

Iuliu Mut - Nicolae Ceausanu: Cartea ucenicului din anul I-III. (3 kötet). Oradea (Nagyvárad), [1938], szerzői kiadás (,,Mercur"-ny.) Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Román nyelven. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé foltos, sérült borítókkal. / 3 volumes, with black-and-white illustrations, in Romanian language. Paperbinding, in varying condition, slightly worn, damaged covers.
20929.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20930.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. 6 illusztráció Zichy Mihály: Szerelem ciklusából. Bp., 2000, Pán. Hasonmás kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, utólagos papír borítóval.
20931.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20932.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bánffy Miklós 3 műve: Megszámláltattál... Kolozsvár, é.n.-1934. Kolozsvári Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés. + És hijjával találtattál... I-II. Kolozsvár, é.n.-1934. Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés. + Reggeltől estig. Kolozsvár, é.n.-1934. Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
20933.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20934.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20935.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bertot Brecht: Háborús kiskáté. Ford.: Györe Imre. Bp., 1980, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóval.
20936.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lovik Károly: A leányvári boszorkány. Regény. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
20937.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20938.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

20939.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20940.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft