Kőnig Gyula: Analízis. Bevezetés a mathematika rendszerébe I. köt. (Első rész: 1-21. ív.) Bp., 1885., Eggenberger-féle, 2+336 p. Hasonló címmel az OSZK rendszerében egy 1887-es kiadású könyvet találtunk. Ez viszont 1885-ös és nem szerepel a katalógusban. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a címlapon régi intézményi bélyegzésekkel. A könyv nem teljes! 336. oldallal véget ér.