Atlas Of Leading And 'Avoidable' Causes Of Death In Countries Of Central And Eastern Europe. Szerkesztették: Péter E. Józan és Remigijus Prokhorskas. Budapest, 1997, KSH. 323 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, borító élén egészen apró sérüléssel.