Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 59

Humboldt, [Alexander von]: Kosmos. W. Bölsche előszavával. Ford.: Fülöp Zsigmond. I-II. köt. Bp., [1925], Athenaeum, 215+(1) p.; 178 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
20121.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dean Hamer - Peter Copeland: Génjeink. Miért fontosabbak, mint hinnénk? Osiris Könyvtár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés.
20122.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tóth Gábor: Allergia- és Candida-kalauz. Pilisvörösvár, 2003, Pilis-Vet Bt. Kiadói papírkötés.
20123.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Öveges József: Kísérletek könyve. Hogyan tanuljunk fizikát? 500 egyszerű fizikai kísérlet. Jets György illusztrácóival. hn.,én., Anno - I.M.D. Kiadói papírkötés.
20124.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20125.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20126.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Elsenhans, Th.: Psychologie und Logik zur Einführung in die Philosophie. Leipzig, 1909, Göschen. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
20127.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Állattani szótár a középiskolák számára. Összeáll.: Lendvai János. Bp., 1910, (Franklin-ny.), 103 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.
20128.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Pszichológia szöveggyűjtemény. 2001, Bp., Semmelweis, kiadói papírkötés.
20129.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gyógyszerész Továbbképzés 10. szám: Horváth Dénes - Nikolics Károly: Mérés, oldás, szűrés. Bp., 1955., "Művelt Nép". Kiadói papírkötés.
20130.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20131.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

20132.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft