Humboldt, [Alexander von]: Kosmos. W. Bölsche előszavával. Ford.: Fülö... https://www.darabanth.com/hu/461-Gyorsarveres/461.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~2000025/Humboldt-Alexander-von-Kosmos-W-Bolsche-eloszavaval-Ford-Fulop-Zsigmond-I-II-kot-Bp-~II3094554
3094554
20121
461
Books: Natural sciences, Medicine
Leírás: Humboldt, [Alexander von]: Kosmos. W. Bölsche előszavával. Ford.: Fülöp Zsigmond. I-II. köt. Bp., [1925], Athenaeum, 215+(1) p.; 178 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
: tg