Térképek

Tételek száma: 61

20 db magyar várostérkép
17559.

20 db magyar várostérkép

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

7 db szlovák turisatérkép
17560.

7 db szlovák turisatérkép

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

10 db magyarországi turistatérkép
17561.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1890 Wendelstein és környéke litografált térkép a hegycsúcs képével vászonra kasírozva. 37x31 cm
17562.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1944 Bécs és környéke német katonai térkép 57x54 cm
17563.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9

cca 1930 Ausztria úthálózati térképe. Feytag
17564.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20 db magyar várostérkép
17565.

20 db magyar várostérkép

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1900 Szászrégen és környéke katona térkép vászonra kasírozva / Reghin map 53x38 cm
17566.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17567.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1936 A Sebes-Körös Vízszabályozó és Ármentesítő Társulat ár- és belvízvédelmi műveinek átnézeti térképe, Bp., Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet, vászonra kasírozva, kissé viseltes, 111x73 cm
17568.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11

1941 Zala, Baranya és Nógrád vármegye térképe, 3 db, 1 : 335.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, változó állapotban, 50x35 cm
17569.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

cca 1930 Budapest, a budai hegyek térbeli domborzati térképe. Keretben 55x63 cm
17570.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft