Térképek

Tételek száma: 61

Térképmellékletek a Petermanus Geogr. Mitteilungen folyóiratból, 40 db
17583.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Besondere Land Karte des Herzogth. od. Chvrkreises Sachsen 1752 Erben Homann; Szászország rézmetszetű térképe szakadt, megviselt állapotban / Copper engraving in damaged torn condition; 69 x 98 cm
17584.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Magyarország részletes térképe 1980-ból Felvidéki András. Corvina. Rajzos. Keretben. 90x60 cm
17585.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

17586.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1879 Dr. Richard v. Drasche: Geologischen Karten-Skizze des Hochgebirgtheiles der Sierra Nevada und Seiner Umgebung / A Sierra Nevada hegylánc (Andalúzia, Spanyolország) térképe, 35,5x31 cm + egy monokróm, illetve egy színes panorámakép (össz. 3 db). In: Jahrbuch der k. k. Geologischen Reichsanstalt 1879, 29. Bd. Változó méretben és állapotban.
17587.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1943 Magyarország közigazgatási térképe. Keleti rész (Kárpátalja és Észak-Erdély). Nagyméretű térkép a magyarországi törvényhatóságok jegyzékével. 1 : 500.000. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 104x86 cm Jó állapotban
17588.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1934 Dr. Cholnoky Jenő: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő- és 155 melléktérkép. Világstatisztika. Szerk.: - - . Bp., 1934, Győző Andor, 144+(2) p. + 141 t. (színes térképek, közte kihajthatóak) + 137+(3) p. Harmadik kiadás. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
17589.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

cca 1900 Fiume és kikötője, 1:11.520, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny, kis javítással, 21x40 cm
17590.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1950 A Szovjetunió térképe, melléktérképekkel, közte "Sztálin szülőföldje". 1:10 000 000. A Magyar-Szovjet Társaság kiadása, hajtva, 90x64 cm.
17591.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1930 Paleszítna térkép Frankhun társulat kiadás 38x31 cm
17592.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1910-1930 Baedekkerekből kigyűjtött térképek, kiadások szerint, Európai országok nagyrészt, benne Finn és Oroszáság is, Lengyelország nagyon sok térkép
17593.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1943 Európa térképe, Bp., Kókai Lajos kiadása (Klösz Gy. és Fia-ny.), nagyméretű térkép, kis lapszéli szakadással, folt, ly., 104x83 cm
17594.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft