Térképek

Tételek száma: 61

cca 1913 Dubno (Ukrajna) és környéke, katonai térkép, 1 : 75.000, 54x43 cm
17547.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1915 Proskurow (Hmelnickij, Ukrajna) katonai térkép, 1 : 200.000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 62x43,5 cm
17548.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Dr. Lamotte Károly bevezetőjével. Bp., 1991, Pest-Budai Ifjúsági Kultúr Egylet. Hasonmás kiadás, 2 db térkép-melléklettel (Magyarország 1941 július havában - Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata; Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén). Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással. Megjelent 2000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17549.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1920 Karte des Salzkammergutes. Blatt II. / Salzkammergut (Ausztria) térképe. (II. lap). 1 : 75.000. Wien, Kartographisches (früher Militärgeographisches) Institut. Hajtva, szakadással, 80,5x61,5 cm
17550.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1937 Névmutató Európa 1 : 6.000.000 mértékű térképéhez. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé sérült.
17551.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1900 Magyarország mezőgazdasági viszonyai, rajzolta Homolka József, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 23x41 cm
17552.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1900 Magyarország földtani térképe, rajzolta Homolka József, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 24x30 cm
17553.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
34

cca 1900 Vegyes térkép tétel, 3 db:   Magyarország mezőgazdasági viszonyai, rajzolta Homolka József, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 23x41 cm.;  Magyarország népességi anyanyelv szerint, rajzolta: Homolka József, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 23x41 cm.;  Magyarország népessége hitfelekezetek szerint 1890, rajzolta: Homolka József, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., 23x41 cm.;
17554.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1890 Stieler's Schul-Atlas. 72. Auflage. Vollständig neu bearbeitet von Dr. Hermann Berghaus. Ausgabe für die Österreichisch-Ungarische Monarchie. Gotha, Justus Perthes, 2 sztl. lev.+ 33 (duplaoldalas, színes térképek) t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, az előzéklapon és a címlapon bejegyzésekkel, több kijáró lappal.
17555.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Budapest, 21 térkép, utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. Összeáll.: Gáll Pongrácz. Bp., 1942, Hellas. Félvászon kötésben, kopással
17556.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1937 Magyarország közigazgatási térképe, kiadja: a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal, sérülésekkel, foltokkal, 94x62 cm
17557.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

10 db turistatérkép: Duna vízisport-térkép, Balaton és környéke, Velencei-tó, stb.
17558.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft