Budapest 150 Tételek száma: 163
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3034987
17509
457
Budapest 150
Jelzés nélkül: Esti hangulat a Dunánál, Budapest. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 25x35 cm 2957832
17510
457
28000
Budapest 150
Olvashatatlan jelzéssel: A romos Budapest látképe a felrobbantott hidakkal, 1945 körül. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 19x29 cm. 3060178
17511
457
Budapest 150
cca 1930 A Budapest, Nagymező utcai Turán Mozi art deco stílusú műsorplakátja, hajtásnyommal, szép állapotban, 48×31 cm 3060239
17512
457
Budapest 150
cca 1940 A budapesti Széchenyi Fürdő, Reich Péter Cornel pecséttel jelzett fotója, szép állapotban, 28×23 cm 3055984
17513
457
Budapest 150
Jelzés nélkül: Budapesti Dunapart villamossal, 1968. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Apró felületi sérülésekkel Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5x47,5 cm 3055861
17514
457
Budapest 150
Budapest anno. Lichtbildaufnahmen im Atelier und ausser Haus (Fényképfölvételek műteremben és házon kívül). Bp., 1996, Corvina. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 3056348
17515
457
Budapest 150
Kardos jelzéssel (Kardos Gábor?): Tabán, Hadnagy utca, háttérben a régi Erzsébet híddal. Olaj, karton. 25X35 cm. Dekoratív fakeretben. 3056442
17516
457
3800
Budapest 150
Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm 3056473
17517
457
Budapest 150
Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm 3056488
17518
457
3800
Budapest 150
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm 3056788
17519
457
38000
Budapest 150
Kássa Gábor (1893-1961): Budapesti rakpart hajókkal és sétálókkal, 1941. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35,5×49 cm 2766058
17520
457
40000
Budapest 150
Pap Zoltán: Pest-Buda egyesítése. Falplasztika. Öntött, patinázott bronz, rekeszzománc díszítéssel. Készült: 1970-es évek elején, d: 30 cm. Jelzés nélkül. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft