Budapest 150

Tételek száma: 163

Jelzés nélkül: Esti hangulat a Dunánál, Budapest. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 25x35 cm
17509.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel: A romos Budapest látképe a felrobbantott hidakkal, 1945 körül. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 19x29 cm.
17510.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

cca 1930 A Budapest, Nagymező utcai Turán Mozi art deco stílusú műsorplakátja, hajtásnyommal, szép állapotban, 48×31 cm
17511.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cca 1940 A budapesti Széchenyi Fürdő, Reich Péter Cornel pecséttel jelzett fotója, szép állapotban, 28×23 cm
17512.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

17513.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Budapest anno. Lichtbildaufnahmen im Atelier und ausser Haus (Fényképfölvételek műteremben és házon kívül). Bp., 1996, Corvina. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17514.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kardos jelzéssel (Kardos Gábor?): Tabán, Hadnagy utca, háttérben a régi Erzsébet híddal. Olaj, karton. 25X35 cm. Dekoratív fakeretben.
17515.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
11

Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm
17516.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm
17517.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm
17518.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Kássa Gábor (1893-1961): Budapesti rakpart hajókkal és sétálókkal, 1941. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35,5×49 cm
17519.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

17520.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft