https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Budapest 150

Tételek száma: 163

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Budapestért nagyméretű szocialista selyem zászló 92x46 cm
1
17521.

Budapestért nagyméretű szocialista selyem zászló 92x46 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Strassgschwandtner, Josef Anton (1826-1881) után, Johann Rauh metszése: Hentzi hősi halála Buda ostromakor, 1849. május 2. Litográfia, paípr, jelzett a litográfián. A. Paternas kiadása, Bécs. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 39x59 cm
1
17522.

Strassgschwandtner, Josef Anton (1826-1881) után, Johann Rauh metszése: Hentzi hősi halála Buda ostromakor, 1849. május 2. Litográfia, paípr, jelzett a litográfián. A. Paternas kiadása, Bécs. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 39x59 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
12
 
K. Pintér Tamás: Budapest Architectura 1900. Bp.,1990, Interart Studio. Második, módosított angol-német nyelvű kiadás. Fekete-fehér fotókkal, többek közt Lechner Ödön és Kós Károly által tervezett épületekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, angol és német nyelven. / Paperbinding, in English an German language.
1
17523.

K. Pintér Tamás: Budapest Architectura 1900. Bp.,1990, Interart Studio. Második, módosított angol-német nyelvű kiadás. Fekete-fehér fotókkal, többek közt Lechner Ödön és Kós Károly által tervezett épületekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, angol és német nyelven. / Paperbinding, in English an German language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Zórád Ernő: Pest-Budai mozaik. Két háború között. Kor-kép-regény. A borító és a kötet grafikáit Zorád Ernő készítette. Dabas, 2000, Dabas Jegyzet Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17524.

Zórád Ernő: Pest-Budai mozaik. Két háború között. Kor-kép-regény. A borító és a kötet grafikáit Zorád Ernő készítette. Dabas, 2000, Dabas Jegyzet Kft. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
8
 
Moldoványiné Aczél jelzéssel: Tabán, Virág Benedek ucca. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 30×20 cm
1
17525.

Moldoványiné Aczél jelzéssel: Tabán, Virág Benedek ucca. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 30×20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Baranski Emil László (1877-1941): Lánchíd, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Árverési Csarnok raglappal 1933-ból. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. Lap széle kissé foltos. 22x29,5 cm
1
17526.

Baranski Emil László (1877-1941): Lánchíd, Budapest. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Árverési Csarnok raglappal 1933-ból. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. Lap széle kissé foltos. 22x29,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Pörge Gergely (1858-1930): Újpesti piac, 1916. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent (PG monogrammal), üvegezett fakeretben, 12×18 cm
1
17527.

Pörge Gergely (1858-1930): Újpesti piac, 1916. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent (PG monogrammal), üvegezett fakeretben, 12×18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Moldoványiné Aczél jelzéssel: Tabán, Fehérsas-tér, Hárem-ház. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 22×30 cm
1
17528.

Moldoványiné Aczél jelzéssel: Tabán, Fehérsas-tér, Hárem-ház. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 22×30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bárány Tibor, Bolla Dezső (szerk.): Csepeliek '56-ról Visszaemlékezések, fényképek, dokumentumok, irodalmi- és képzőművészeti alkotások, pályamunkák Bp.-Csepel, 2006, Budapest-Csepel Önkormányzata '56-os Emlékbizottsága. 397+4 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17529.

Bárány Tibor, Bolla Dezső (szerk.): Csepeliek '56-ról Visszaemlékezések, fényképek, dokumentumok, irodalmi- és képzőművészeti alkotások, pályamunkák Bp.-Csepel, 2006, Budapest-Csepel Önkormányzata '56-os Emlékbizottsága. 397+4 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schams [Ferenc], Franz: Vollständige Beschreibung der königlichen Freystadt Pest in Ungern. Mit einer Kupfertafel. Pest, 1821. Hartlebens Verlag (Gedruckt bey Anton Strauss in Wien). XVIII + 501 + [5] p. + 1 t.)  Az eddig ismert példányokban lévő Pest látképet Blaschke metszette ez azonban eddig nem ismertetett kiadás egy másik nagyobb és látványosabb kihajtható Pest látképpel.  Ritka látványos Budapest metszettel
1
17530.

Schams [Ferenc], Franz: Vollständige Beschreibung der königlichen Freystadt Pest in Ungern. Mit einer Kupfertafel. Pest, 1821. Hartlebens Verlag (Gedruckt bey Anton Strauss in Wien). XVIII + 501 + [5] p. + 1 t.) Az eddig ismert példányokban lévő Pest látképet Blaschke metszette ez azonban eddig nem ismertetett kiadás egy másik nagyobb és látványosabb kihajtható Pest látképpel. Ritka látványos Budapest metszettel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Gulyás Dénes (1927-2003): Budapest, Parlament. Olaj, farost, jelzés nélkül. 60x80 cm
1
17531.

Gulyás Dénes (1927-2003): Budapest, Parlament. Olaj, farost, jelzés nélkül. 60x80 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
EUR
,
281,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pest fővárosban az 1872/73-iki kolerajárvány helyeinek és orvosi kerületeinek térképe, nyomta: Légrády Testvérek, szakadással, 56×46 cm
1
17532.

Pest fővárosban az 1872/73-iki kolerajárvány helyeinek és orvosi kerületeinek térképe, nyomta: Légrády Testvérek, szakadással, 56×46 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
12
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz