Kardos jelzéssel (Kardos Gábor?): Tabán, Hadnagy utca, háttérben a rég... https://www.darabanth.com/hu/457-Gyorsarveres/457.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Budapest-150~2000361/Kardos-jelzessel-Kardos-Gabor-Taban-Hadnagy-utca-hatterben-a-regi-Erzsebet-hiddal-Olaj-~II3056348
3056348
17515
457
Budapest 150
Leírás: Kardos jelzéssel (Kardos Gábor?): Tabán, Hadnagy utca, háttérben a régi Erzsébet híddal. Olaj, karton. 25X35 cm. Dekoratív fakeretben.
: nagy_andras