Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3051259
20433
456
2200
Erdélyi Férfiak Egyesületének Évkönyve 1928-1933. Bp., Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói papírkötésben 3051234
20434
456
Fodor József: Mérlegen. Ujabb versek. (1943-1945.) Első kiadás! Bp., 1945, Új Idők Irodalmi Intézet Rt.,(Hungária-ny.), 158 p. Kiadói papírkötés, borítón kis hiánnyal 3051285
20435
456
Zsoldos László Dekameronja: A kegyelmes úr feleségei. Bp., cca 1925. Kiadói papírkötésben 3051289
20436
456
Kaczér Illés: A király aludni akar. Budapest, é.n., Bíró Miklós kiadása. Első kiadás. Kiadói illusztrált (Kónya Sándor) papírkötés. klssé sérült 3029095
20437
456
Angus McLaren: Szexualitás a 20. században. Osiris Könyvtár. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés. 2990313
20438
456
Magyarországi madárijesztők. Hatvany Lajos Múzeum Füzete No. 10. Békéscsaba, 1981., Kner-ny. Benne Tandori Dezső: Riasztó jelek c. versével. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. 2998923
20439
456
Sydney Omarr's Weekly Astrological Guide for Aquarius (January 20 - February 18) 1974. (Asztrológiai útmutató - Vízöntő). New York, 1973, New American Library. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. 3012440
20440
456
Alexy [Elza]: Életművészet. Könyv az akaraterőről. Bp., é.n. (cca 1942), Magyar Könyvkiadó, 61+(3) p. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. 2812403
20441
456
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban 3045799
20442
456
Speter Erzsébet: Nevem Speter Erzsébet. DEDIKÁLT! Bp., 1997. Türelem Háza. Kiadói papírkötésben 3045756
20443
456
Terplán Zénó: Pattantyús-Ábrahám Géza. Bp., 1984. MTA. KIadói vászon kötésben, papír védőborítóval 3050941
20444
456
Csiky Gergely: A proletárok. Csiky Gergely Színművei II. köt. Bp., 1882., Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, régi intézményi bélyegzéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft