Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3026721
20481
456
Radó Vilmos: Újváry Miklós a magyar Robinson. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal. 2742056
20482
456
Maria Konopnicka: Krysta., Bp .,1961., Helikon, vászonkötés, jó állapotban. + Shakespeare szonettjei, Kormos István (szerk)., Bp 1957., Móra, vászonkötésben 3013703
20483
456
Fekete István: Lutra. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. 3013699
20484
456
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1963, Magvető. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 3013674
20485
456
Fekete István: Hú. 1966, Móra. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült. 2858266
20486
456
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban. 3029906
20487
456
Király László: Amikor pipacsok voltatok. Versek. Bukarest, 1982., Kriterion. A borító Árkossy István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés. + "Amikor pipacsok voltatok." Bartha Levente előadóestje. Összeállítás Király László verseiből. Rendezte: Kovács Levente. Székelyudvarhelyi Népszínház, előadás plakát, 50x60 cm. Mind a kettő, az előadó, Bartha Levente székelyudvarhelyi el?adóm?vész által DEDIKÁLT! 3029573
20488
456
Pomogáts Béla: Otthon a világban. Írások Takáts Gyuláról. Somogyi Almanach 42. sz. Kaposvár, 1986., Somogyi Almanach. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 600 példányban. 2906646
20489
456
Emlékül Gyulai Pálnak - Születésének nyolczvanadik évfordulója alkalmából. (Versek). Bp., 1906, Franklin-Társulat, 43 p. + 5 t. Kiadói, kissé viseltes, foltos egészbőr-kötésben, kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzővel, ajándékozási bejegyzéssel, egy képtáblánál hiányzó hártyapapírral. 3003983
20490
456
Jósika Miklós: A hat uderszki leány. I-IV. köt. (Két kötetben.) Regény. Bp., 1894, Franklin. Negyedik kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval. 2854776
20491
456
2200
Bajza József összegyűjtött munkái. III-IV. kötet. Pest, 1862-1863., Heckenast Gusztáv, 2+206+2;4+235 p. Második, bővített kiadás. Korabeli aranyozott álbordás gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal. 2854801
20492
456
Vörösmarty minden munkái. IV. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte: Gyulai Pál. Pest, 1863., Ráth Mór, 4+299 p. Korabeli kopott félvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft