Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 332

20481.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20482.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: Lutra. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
20483.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20484.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: Hú. 1966, Móra. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült.
20485.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

20486.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Király László: Amikor pipacsok voltatok. Versek. Bukarest, 1982., Kriterion. A borító Árkossy István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés. + "Amikor pipacsok voltatok." Bartha Levente előadóestje. Összeállítás Király László verseiből. Rendezte: Kovács Levente. Székelyudvarhelyi Népszínház, előadás plakát, 50x60 cm. Mind a kettő, az előadó, Bartha Levente székelyudvarhelyi el?adóm?vész által DEDIKÁLT!
20487.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20488.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Emlékül Gyulai Pálnak - Születésének nyolczvanadik évfordulója alkalmából. (Versek). Bp., 1906, Franklin-Társulat, 43 p. + 5 t. Kiadói, kissé viseltes, foltos egészbőr-kötésben, kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzővel, ajándékozási bejegyzéssel, egy képtáblánál hiányzó hártyapapírral.
20489.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20490.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20491.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Vörösmarty minden munkái. IV. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte: Gyulai Pál. Pest, 1863., Ráth Mór, 4+299 p. Korabeli kopott félvászon-kötés.
20492.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft