Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 332

Béky Gellért: Ábel Japánban. Parma, 1978., Vallás és Élet, 202 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
20445.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20446.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Tar Sándor: Szürke galamb. (Bűnregény). Bp., 1996, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20447.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Reményik László: Feketeleves. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 2007, Hungarovox. Kiadói papírkötés.
20448.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20449.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20450.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dénes Tibor (Szerk): BAlassa Bálint válogatott költeményei. Bp., Magyar Népművelők társasága. 96p. Korabeli félvászon kötésben
20451.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve. I-II. köt. Bp., [1929], Athenaeum, 400+(2) p. Második kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.
20452.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ladányi István: Névtelen félistenek. (Válogatott írások az 1848/49. évi forradalom és szabadságharc emlékére). Gödöllő, 1961, Gödöllői Járási Tanács Művelődési Osztálya, 1 sztl. lev.+ 32+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.
20453.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

M. Iljin: Az óra története. Bp., 1950, Szikra, 114+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, az előzéklapon és a hátsó borítón sarokhiánnyal.
20454.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Papp István: A titokzatos bankjegyköteg. A Friss Újság Színes Regénytára 71. szám. Bp., Általános Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20455.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

20456.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft