Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 37

Antik japán csont netsuke - Kabuki színész. Faragott elefántcsont, jelzett, cca 19. sz második fele, m: 6,5 cm /// Antique Japanese bone netsuke - Kabuki actor. Carved ivory, signed, circa second half of the 19th century, height: 6.5 cm
12237.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

cca 1900-1920 Elefántcsont Buddha szobor, fa talapzaton, alján régi aukciós címkével, teljes m: 7 cm /// Circa 1900?1920 Ivory Buddha statue on a wooden base, with an old auction label on the bottom, total height: 7 cm
12238.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Elefántcsont ecsetmosó. cca 18-19.sz, Kína, faragott elefántcsont, kis sérüléssel, d: 5,5 cm, m: 5,5 cm /// Ivory brush washer. ca. 18th-19th century, China, carved ivory, with minor damage, diameter: 5.5 cm, height: 5.5 cm
12239.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Kőműves szoborral díszített kéttálcás asztali kínáló összeállítás, 50x49 cm /// Two-tier table serving stand decorated with a mason statue, 50x49 cm
12240.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Hímzésminta. 1868, magyar, PJ monogram (Johann Pawlowsky), keresztény szimbólumokkal, koronával, házzal, állatfigurával és növényi ornamentikával is díszítve, javítással, 68x28 cm /// Embroidery pattern. 1868, Hungarian, monogram PJ (Johann Pawlowsky), decorated with Christian symbols, a crown, a house, animal figures, and vegetal ornamentation, with repair, 68x28 cm
12241.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Jemeni tevecsont lőportartó. Cizellált ötvösmunka szerelékbe foglalt tevecsont elemek, előoldala festett, m: 30 cm /// Yemen camel bone powder flask. Chased metalwork fittings with mounted camel bone elements, painted front, height: 30 cm
12242.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Jemeni tevecsont korántartó. Autentikus falfiókba helyezhető darab. Cizellált ötvösmunka szerelékbe foglalt tevecsont elemek, előoldala festett, 19x16 cm /// Yemeni camel bone Quran holder. Authentic piece for placement in a wall niche. Chased metalwork fittings with mounted camel bone elements, painted front, 19 × 16 cm.
12243.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Nyakék. Jemen, 20. sz. első fele, zsidó ötvösmesterek munkája, lekerekített alakúra formált kopál szemek sodortszálas szerelékkel, h: cca 50 cm /// Necklace. Yemen, first half of the 20th century, made by Jewish silversmiths; rounded copal beads with twisted-wire mounts, length approx. 50 cm.
12244.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

cca 1940/60 Jelzett nagyméretű japán legyező, kézzel festett, folttal, sérüléssel, 210x120 cm /// c. 1940/60 Large signed Japanese fan, hand-painted, with stain and damage, 210x120 cm
12245.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Szebb Jövőt irredenta levente felvarró 3,5x6 cm
12246.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Miniatúra. Festett elefántcsont, XIX. sz. eleje. Réz keretben 6,5x8 cm   Miniature. Painted ivory, early 19th century. In copper frame 6.5x8 cm
12247.

Miniatúra. Festett elefántcsont, XIX. sz. eleje. Réz keretben 6,5x8 cm

Miniature. Painted ivory, early 19th century. In copper frame 6.5x8 cm

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Női zsebóra. XIX. sz. közepe. 18K arany (Au) kézi zománcfestéssel. P. Aiguilles, jelzéssel, köves szerkezettel, kulccsal, működik d: 4 cm, br 27,9 g Women's pocket watch. Mid 19th century. 18K gold (Au) with hand enamel painting. P. Aiguilles, marked, stone mechanism, with key, works d: 4 cm, br 27.9 g
12248.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft