A szekszuális élet enciklopédiája. Szerk.: Norman Hair. A magyar közönség számára átdolgozta: Dr. Décsi Imre. Bp., [1936], Ujságüzem, 360 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.