Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 20

cca 1900 Medicinisches Waarenhaus Actien-Gesellschaft Berlin. Haupt-Katalog Nr. 33. / Orvosi, kórházi felszerelések képes katalógusa és árjegyzéke. Berlin, é.n., Medicinischen Waarenhaus A.-G., XVI+440 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, az elején 6 lap hiánnyal.
18623.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

18624.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

18625.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

18626.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Balogh Tihamér: Magán-egészségtan. (Diätetika). Vezérfonal felsőbb leányiskolák, polgári leányiskolák és tanítónőképzők számára. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 1 sztl. lev.+180 p.+1 sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18627.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18628.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Waismann, Friedrich: Introduction to Mathematical Thinking. New York, Frederick Ungar Publishing. Kaidói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18629.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18630.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18631.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Heinz Schott: A medicina krónikája. Bp 1993 Officina Nova Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval
18632.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

A szekszuális élet enciklopédiája. Szerk.: Norman Hair. A magyar közönség számára átdolgozta: Dr. Décsi Imre. Bp., [1936], Ujságüzem, 360 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
18633.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ásványolaj és földgázipari kutatások. A Magyar Ásványolaj és Földgáz Kísérleti Intézet Közleményei 1948-1959. Közzéteszi: Freund Mihály. Szerk.: Nyúl Gyula. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
18634.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft