1893 Az Országgyűlés (képviselőház) hivatalainak, szerveinek szabályzatai. Szolgálati és fegyelmi szabályzat, belső szolgálati utasítás, a képviselőház házrendje, ügyrendek. Korabeli sérült félvászon-kötésben, regiszterrel, 32,5x32,5 cm.