1839-ik évi országgyülési jegyzetek. Kiadja: Szerencs János. Bp., 1878, Pesti Könyvnyomda Rt., 1 sztl. lev. + III+(1)+222+(2) p. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylapon kisebb szakadással.