Könyvek: Vallás

Tételek száma: 38

18937.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Juhász Vilmos: Megváltás felé. Új vallástörténet. A nemkeresztény világ. DEDIKÁLT! Bp., 1943, Barkóczy. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
18938.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18939.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

18940.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dám Ince: A szeplőtelen fogantatás védelme Magyarországon a Hunyadiak és Jagellók korában. A Katolikus Szemle Kis Könyvtára 1. Róma, 1955, Katolikus Szemle, 111+(5) p. Kiadói papírkötés, a gerincen ragasztásokkal, néhány helyen sérült lapszélekkel.
18941.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Liturgiai lexikon. Szerk.: Verbényi István, Arató Miklós Orbán. Budapest, 1989, Ecclesia. Kiadói nylkötés, kiadói papírborítóban. + Fábry Kornél újmisés kártya, 2000.
18942.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Biblia. Bp., 1978, Református Zsinati Iroda. Kiadói kemény-kötés.; + Újszövetség. Bp., 1977, Bp., 1978, Református Zsinati Iroda. Kiadói egészvászon-kötés.
18943.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18944.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13

Radó Polikárp: Ahogy őseink imádkoztak a budavári Nagyboldogasszony-főtemplomban. Bp., 1949., Korda-ny., 28 p. Kiadói papírkötés.
18945.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hegyi Gábor-Tóth Bálint: Betlehem. Bp., 1987, Média. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18946.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fabiny Tibor: Luther Márton végrendelete. Bp., 1982, Corvina. Gazdag illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18947.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Keleti Vallások sorozat 4 füzete: Gaál Ernő: Az egyiptomi vallás; Komoróczy Géza: Az ókori Mezopotámia vallásai; Raj Tamás: A zsidó vallás; Hoppál Mihály: A samanizmus. Bp., 1988, Kőrösi Csoma Társaság. Kiadói tűzött papírkötés.
18948.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft