Könyvek: Vallás

Tételek száma: 38

Wyborné Modlitby ... [Cseh nyelvű imakönyv]. W Praze [Prága], 1785, Jana Samma na malé Strané, 1 t. + 157 p. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, lapszéli sérülésekkel.
18925.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Földváry László: Szegedi Kis István élete s a Tisza-Duna mellékeink reformácziója. Bp., 1894, Hornyánszky Viktor, 1 t. + 222+2+II p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel, sérült gerinccel.
18926.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. [1516-1519.] Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. Hasonmás kiadás   Kiadói bordázott gerincű egészműbőr-kötés, fém kapcsokkal és veretekkel, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadó
18927.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Juhász Gábor Tamás: A krisztushívők egyenlősége és egyenlőtlensége filozófiai és jogteológiai szempontból. Pázmány Péter Katolikus Egyetem Kánonjogi Posztgraduális Intézet. Bibliotheca Instituti Postragualis Iuris Canonici Universitatis Catholica de Petro Pázmány niminatae IV. Dissertationes 10. Bp., 2014., Szent István Társulat, 184 p. Kiadói papírkötés.
18928.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szabályzat a lelkészképzésről és képesítésről az erdélyi református egyházkerületben. Cluj/Kolozsvár 1927. 74 p. Utolsó lapon, szöveget nem érintő hiánnyal
18929.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Nagy Töhötöm: Jezsuiták és szabadkőművesek. Szeged, 1990., Universum. Kiadói papírkötés.
18930.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Lévay Mihály: Imakönyv a kath. hívek számára. Orczy Tekla bárónő rajzaival. Bp., [1899], Athenaeum. XIX+468 p. Színes, litografált illusztrációkkal, iniciálékkal, könyvdíszekkel. Aranyozott egészbőr-kötésben.
18931.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
11

Ancilla Domini. Túrmezei Erzsébet-emlékkönyv. Szerk.: Kőháti Dorottya Éva. Bp., 2012., Luther Kiadó - Fébé Evangélikus Diakonisszaegyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
18932.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

18933.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Prohászka Ottokár: Föld és ég. Kutatások a geológia és teológia érintkező pontjai körül. Esztergom, 1906, Buzárovits Gusztáv. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
18934.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szentnek kiáltjuk! Emigráns magyarok Mindszenthy bíborosról halála 10. évfordulóján. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Füzér Julián. Youngstown, 1987, Katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Többek közt Batthyány Iván, Habsburg Ottó, Szabó Magda írásaival. Kiadói papírkötés, kissé sérült papírborítóval. Megjelent 400 példányban.
18935.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

18936.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft