Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 22

Demeter Zayzon Mária (szerk.): ,,Egy igaz történet, részletekben...". Cigány-magyar kapcsolatok határon innen és túl. Bp., 1994, Budapest Kőbányai Önkormányzat. Megjelent 4000 példányban. Kiadói papírkötésben.
18867.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Varga László: Szociális reform és hivatásrendiség. Bp., 1941. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18868.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., Magyar Könyvbarátok. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
18869.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Böhm Károly: Az ember és világa. Philosophiai kutatások. III. rész: Axiologia vagy értéktan. Kolozsvár, 1906, Stein János, XIV+342 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált fűzéssel.
18870.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Meyer, H. D.: Amerika a pusztulás útján? Ford.: Halász Zoltán. Bp., 1950, Szikra, 247+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval.
18871.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18872.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18873.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18874.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Pintér Jenő: Magyar kereskedők nyelvvédő könyve. Bp., 1938., (Sárkány-ny.) Kiadói papírkötés
18875.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Néprajz és nyelvtudomány. Volkskunde und Sprachwissenschaft. XXVIII. Szerk.: Károly Sándor. Acta Universitatis Szegediensis de Attila József Nominatae Sectio Ethongraphica et Linguistica. Szeged, 1984., József Attila Tudományegyetem. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
18876.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft