Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 22

Karl Marx: A tőke. I-II. köt. Bp., 1967-1968, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott példányok (1041./2200; 46./650).
18855.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szilasy János: Neveléstan, ... Hasonló nevü munkából szerkeszte Márkli József. Pest, 1843, Trattner-Károlyi, 8+71 p. Átkötött aranyozott gerincű kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a címlapon a metszetet kifestették,kissé foltos lapokkal.
18856.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Szeberényi Lajos: A parasztkérdés külföldön és hazánkban. Szociális tanulmány. Békécsaba, 1908, Tevan Adolf, 208+1 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
18857.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szeberényi Lajos: A parasztok helyzete Magyarországon. Szociális tanulmány, különös tekintettel az alföldi munkásmozgalomra és kivándorlásra. Bp., 1907, Kókai Lajos, (Békéscsaba, Corvina-ny.), 101+1 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
18858.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Frankl Aliona: Múltidéző mesterségek Bp., 2007 Szerzői Kiadás, Fényképeket tartalmazó album   Kiadói papírkötésben
18859.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kocsis Károly: Etnikai változások a mai Szlováki és a Vajdaság területén a XI. századtól napjainkig. Politikaelméleti füzetek 4. + Népi demokráciáink történetéhez. Tudományos szocializmus füzetek 102. Bp., 1988-1990, ELTE BTK. Kiadói papírkötés, az egyik füzet kisebb lapszéli ázásnyomokkal. Megjelentek 678 példányban.
18860.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Inczefi Géza: Földrajzi nevek névtudományi vizsgálata. (Makó környékének földrajzi nevei alapján.) Nyelvészeti Tanulmányok 14. Bp., 1970., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18861.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Baghy Gyula: Önoktató eszperantó nyelvmester. Bp.,én., Szalay Sándor. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, szakadozott borítószélekkel, régi bélyegzéssel.
18862.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18863.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dömötör Tekla: Naptári ünnepek - népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kopott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
18864.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Brandenstein Béla: Nietzsche. Bp., 2002., Szent István-Társulat. 2. kiadás. Az 1941-es reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
18865.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kecskés Pál: A bölcselet története. Bp., 1981, Szent István Társulat. Kiadói műbőr-kötés.
18866.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft