Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve). Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
A magyar sport az eredmények tükrében 1955. Szerk.: Garami Jánosné. Bp., 1956, Sport. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval. Megjelent 2100 példányban.
A labdarúgás zsebkönyve 1959-60. Összeáll.: Pásztor Lajos és Tabák Endre. Bp., 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
Bodó István - Nagy Miklós - Örley Dénes: Horgászeszközök, horgászmódszerek. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó - MOHOSZ. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.