Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 24

Miller, E. D.: Modern polo. London, Hurst & Blackett Ltd. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18200.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Michelet, Jules: The Mountain. London, 1875, T. Nelson and Sons. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél, sarkoknál szakadt, viseltes állapotban.
18201.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18202.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Garth Hattingh: Hegymászók kézikönyve. Bp., 1999. Park. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
18203.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Alsóborsai Csorba Ernő: Zenés szabadgyakorlatok kézikönyv elemi és középfokú fiúiskolák, tanítóképzők, levente- és tornaegyletek, cserkészcsapatok...stb. számára. DEDIKÁLT! Kókai Magyar Sportkönyvtára 2. Bp., 1928., Kókai Lajos, 144 p.+ 8 t. Kiadói papírkötés, az utolsó két tábla sérült, kissé hiányos, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
18204.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Besenyei Péter - Schwartzenberger István: Égvilágom. A valóság szárnyain. Bp., 2001, Pinto Média Kft. Gazdag színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Besenyei Péter (1956- ) műrepülő világbajnok, repülőoktató által Berki Krisztián (1985- ) olimpiai bajnok tornász részére DEDIKÁLT példány (2012-es közös repülésük alkalmából).
18205.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Kárpáti György - Peterdi Pál: Három testőr Ausztráliában. Dr. Kárpáti György, Peterdi Pál, Grosics Gyula (Aranycsapat) és háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó Papp László által ALÁÍRT! Bp., 1988, Ifjúsági. Kiadói papírkötés,.
18206.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

2 db Salgótarjáni futballklubokról szóló könyv (egy DEDIKÁLT): Balás Róbert - Kálovits Géza: A Stécé-sztori. 1920-2000. Salgótarján, 2000, Médiamix. Kiadói papírkötés. Kmetty József, Cserháti József és Varga Sándor, a Salgótarjáni BTC volt labdarúgói által DEDIKÁLT példány. + Balás Róbert - Balogh Tibor: Száz év SESE futball. Salgótarján, 2001, Salgótarjáni Acél Sportegyesület. Kiadói papírkötés.
18207.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Sakk lexikon. Ford.: Bakcsi György. Bp., 1994, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón apró sérülésekkel.
18208.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kim Payne: Gyermekeink játékai - A játékok és a sport hatása a gyerekek fejlődésére (játékgyűjtemény) Bp., 1999. AKG. Kiadói papírkötésben
18209.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18210.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fazekas Ildikó - Nagy Alfréd: Szponzorálás. A szerzők által, Schmitt Pál (1942-) olimpiai bajnok, politikus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1994., MIND Bt. Kiadói papírkötés.
18211.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft