Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 44

Stefanovits Pál: Talajtan. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18878.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Dr. Bród Miksa: Fertőző betegségek. Amit mindenkinek tudnia kell. Boldog Élet Könyvtára 2. sz. Bp., é.n., Élet és Egészség Könyvkiadóvállalat, 48 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
18879.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás. Bp., 1940, Eggenberger - Rényi Károly. 32 p. Prospektus a könyvről, kivonatokkal a szaklapok ismertetéséből és könyvből. Kiadói papírkötésben, borítón tollas feljegyzéssel, hátoldalán kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
18880.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Simoncsics Péter: A kínai akupunktúra régen és ma. Bp., 1988., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
18881.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10

18882.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18883.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Darányi Gyula: Hogyan óvjuk meg egészségünket? Bp., 1940., Országos Közegészségi Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
18884.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18885.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft