Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 44

Dr. Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap Ujságvállalat Nyomda, 128 p. Egészvászon-kötésben
18866.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

2 db gyermekegészségügyi füzet: Dr. Heim Pál: A gyermekeke táplálkozása. Szülők Könyvtára 4. sz. Bp., [1926], "Studium" (Franklin-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. + Guttermuth János: A gyermekfogak ápolása. Fogaink praktikus kezelése. Az amalgam-hidakról. Bp., 1928, Held-ny. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, kissé hullámos.
18867.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18868.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Csányi Vilmos: Irónikus etológia. Bp.,2012.,Nők Lapja Műhely. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18869.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18870.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18871.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

18872.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dr. Szabó István (szerk.): Sertésegészségtan. Bp., 1984, Mezőgazdasági. Kiadói műbőrkötés.
18873.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Prinz Gyula: Európa természeti földrajza. Bp., 1923, Világirodalom,199+1+8 p. Átkötött félvászon-kötés.
18874.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Kerényi Attila: Környezettan. Természet és társadalom - globális nézőpontból. Bp., 2003, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés.
18875.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Walter Heitler:  A sugárzás kvantumelmélete (The Quantum Theory of radiation) Bp., 1959 Akadémiai Kiadó, Kiadói kopott vászonkötésben
18876.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Géczy Barnabás: Őslénytan. Bp.,1989, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, javított gerinccel, helyenként tollas aláhúzásokkal. Megjelent 1000 példányban.
18877.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft