Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2749979
12224
441
Sculptures, statuettes, plaques
Gyenes István (1916 - 1998): Egyensúlyi állapot. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 15 cm 2749982
12225
441
Gyenes István (1916 - 1998): Tánc. Absztrakt fa szobor. Faragott, csiszolt fa. Jelzés nélkül. 18 cm 2812263
12226
441
Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia első uralkodójának büsztje. Bronz, hibátlan, m: 15 cm 2895016
12227
441
Jelzés nélkül: Modern szobor. Műgyanta fosszília, kerámia. 22 m Ury Ibolya magángyűjteményéből 2895017
12228
441
30000
Pálfy Gusztáv (1942- ): Akt torzó. Műgyanta, márvány. Jelzett. 27 cm 2895987
12229
441
ifj Fekete Géza Dezső (1939-2021): Sétáló lány. Festett terrakotta jelzett, hibátlan, m: 36 cm 2895020
12230
441
Lenin büszt. Fém öntvény, jelzés nélkül 23 cm 2895022
12231
441
H. Teplov: Lenin szobor. Fém öntvény, jelzett 32 cm 2895023
12232
441
Lenin faragott fali dísz 26x20 cm 2895984
12233
441
Gömbös László (1926-) Ülő akt. Festett terrakotta jelzett, hibátlan, m: 21x29 cm 2895896
12234
441
34000
Pálfy Gusztáv (1942- ): Nyár (akt torzó). Fém, márvány talapzaton. Jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, kijár a talapzatból, m: 15 cm 2780123
12235
441
48000
Radnai Béla (1873-1923): Putifárné. Kerámia. Jelzett, Korának megfelelő állapotban. m: 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft