Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 109

Farkas Ferenc (1958- ): Nyugágyon. m: 28 cm, bronz, 2013. Jelzett. Hibátlan. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!  1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a Zala'Art Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja.
12138.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Farkas Ferenc (1958- ): Fotel. m: 31 cm, bronz, kő, 2006. Jelzett. Hibátlan. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!  1986-tól tagja a Művészeti Alapnak (MAOE), 1986-87 között a Fiatal Képzőművészek Stúdiójának, 1987-92 között pedig a Zala'Art Egyesületnek. 1994-től a zalaegerszegi Ady Endre Művészeti Általános Iskola és Gimnázium tanára. 2006-tól a Vitrin Képző- és Iparművészeti Egyesület tagja.
12139.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Jalim jelzéssel: Bölcs Náthán. Faragott márvány, alsó része, talapzattal javított, kis kopásokkal, 1900 körül, m: 40 cm /
12141.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

BKI jelézéssel, art deco női táncos, bronz, márvány talapzaton, m:31 cm
12142.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

cca 1900 Szecessziós nőalak ón szobra 33 cm
12143.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Kerényi Jenő: Art Deco táncos figura. Öntött, festett fém, jelzés nélkül, m: 26 cm
12144.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

12145.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Feltehetően Kerényi Jenő: Art Deco táncos lány. Öntött bronz, jelzés nélkül, m: 19 cm
12146.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

12147.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Zadak Arts: Jerusalem, ezüst borítású szobor talapzaton, kopással, jelzett, m: 12 cm
12148.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12149.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Olvashatatlan jelzéssel: Katona. Bronz, márvány talapzaton, kopásokkal, jelzett a talapzaton. m: 31 cm
12150.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft