Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2895097
12151
441
26000
Sculptures, statuettes, plaques
Kerényi Jenő: Art Deco táncos figura. Öntött, festett fém, fa talapzaton jelzett. kopott 29 cm 2864544
12152
441
cca 1900-as évek eleje Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű/ relief, hátoldalán a Tolnai Világlap ajándéka felirattal, öntöttvas, falra akasztható, kopott, 34x34 cm 2902689
12153
441
24000
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), fém szobor, fém alapon Jelzés nélkül, kopott. m. 26 cm 2857511
12154
441
11000
Farkas kutya fém ötvözet, bronz festékkel. 32 cm 2623802
12155
441
Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm 2903207
12157
441
Moai, bronz, jelzés nélkül, kopásokkal, talapzaton, m: 7 cm 2903767
12158
441
1994 Gyökérfaragás, szobor, jelzett: Rahó (Kárpátalja), m: 53,5 cm 2900737
12159
441
MT jelzéssel: absztrakt női figura, jelzett, hibátlan, m: 28 cm 2898663
12160
441
Régi indonéz faragott és festett alak, fa, jelzés nélkül, mozgatható kezekkel, m: 54 cm 2898229
12161
441
Eszkimó, címkével jelzett, szép állapotú, m: 11,5 cm 2897175
12162
441
Szignózott jókívánság szobor (Wishing Well Sculptur), jelzéssel, keménycserép(?), hibátlan, m: 9,5 cm 2897180
12163
441
11000
Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft