Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 109

Kerényi Jenő: Art Deco táncos figura. Öntött, festett fém, fa talapzaton jelzett. kopott 29 cm
12151.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

12152.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12153.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Farkas kutya fém ötvözet, bronz festékkel. 32 cm
12154.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Jelzés nélkül: Lófej. Ismeretlen anyag, kopott, m: 11cm
12155.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Moai, bronz, jelzés nélkül, kopásokkal, talapzaton, m: 7 cm
12157.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1994 Gyökérfaragás, szobor, jelzett: Rahó (Kárpátalja), m: 53,5 cm
12158.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

MT jelzéssel: absztrakt női figura, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
12159.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Régi indonéz faragott és festett alak, fa, jelzés nélkül, mozgatható kezekkel, m: 54 cm
12160.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Eszkimó, címkével jelzett, szép állapotú, m: 11,5 cm
12161.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12162.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 21 cm
12163.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft