Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2793942
12212
441
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Rokokó figura. Bronz, fatalapzaton. m: 19 cm 2769106
12213
441
Jelzés nélkül: Oroszlán. Öntöttvas. M: 12,5cm 2769100
12214
441
14000
Jelzés nélkül: Grizzly medve. Öntött, patinázott bronz, m: 13 cm 2768641
12215
441
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm 2793272
12216
441
Jelzés nélkül: Sámson aki feltépi az oroszlán száját. Festett alumínium, festett kőtalapzaton, kopott, m: 18 cm 2842747
12217
441
Olvashatatlan jelzéssel: Dante. Fém, fatalapzaton, m: 9,5 cm 2853084
12218
441
Kínai harcos. Bronz szobor, alabástrom talapzaton. Jelzés nélkül, m: 10 cm 2834768
12219
441
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm 2895021
12220
441
H. Teplov: Lenin büszt. Fém öntvény, jelzett 21 cm 2897270
12221
441
ifj Fekete Géza Dezső (1939-2021): Ülő lány. Festett terrakotta jelzett, hibátlan, m: 30x26 cm 2896645
12222
441
36000
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Három grácia. Terrakotta relief, jelzett, kissé foltos 24x32 cm 2895975
12223
441
Péter Zsuzsa: Ülő akt. Festett terrakotta jelzett, hibátlan, m: 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft