Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 95
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2820844
12042
440
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Kis hableány. Ón, kis kopásokkal, m: 11,5 cm 2760100
12043
440
3400
Madár család faragott keményfa szobor 27 cm 2787697
12044
440
Hunyadi László (1933): Tamási Áron. Kerámia, kopással. 23x26 cm 2765675
12045
440
22000
Kínai bölcs, jelzett, vastagon bronzírozott. m: 43 cm 2441078
12046
440
Frattini 90 jelzéssel: Dávid-csillagra feszítve, bronz kisplasztika, réz csillagon, 30×30 cm 2749499
12047
440
38000
Jelzés nélkül: Trombitás puttó. Öntöttvas. h: 35 cm 2760874
12048
440
48000
Jelzés nélkül (feltehetően olasz művész): Koldus. matt arannyal, hidegen festett, égetett agyag. Minimális lepattanásokkal, m: 47 cm. (Súlya miatt, csak személyesen lehet átvenni.) 2748229
12049
440
95000
Jelzés nélkül: Antik Foo kutya. Öntött, patinázott, bronz szobor, korának megfelelő állapotban, m: 42 cm 2735756
12050
440
30000
Kiss László René: "Spartacus". Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm 2651669
12051
440
40000
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm 2871868
12052
440
24000
Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia első uralkodójának büsztje. Patinázott ón, kis kopásokkal, m: 13 cm 2862171
12053
440
Oláh Sándor (1959): Női akt bőr szobor. Jelzett. 45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft