Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 95
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2890175
12030
440
Sculptures, statuettes, plaques
Alumínium bányász szobor, festett, jelzés nélkül, m: 19,5 cm 2887093
12031
440
3400
Bivaly, kő, hibátlan, h: 11 cm 2886875
12032
440
38000
Jelzés nélkül: Hold és Nap allegóriája. Antik bronz, fém és márvány. Kopásokkal, m: 23-24 cm 2887872
12033
440
Jelzés nélkül: Buddha, faragott egzótafa, szép állapotban, m: 16,5 cm 2887883
12034
440
O. Tupton jelzéssel: Szecessziós stílusú női figura, bronzírozott polirezin, hibátlan, m: 28 cm 2890230
12035
440
14000
Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Terrakotta, jelzett, festett, kis lepattanással, m: 23 cm 2890243
12036
440
24000
Jelzés nélkül: Turul, festett bronz, márvány talapzattal, m: 22,5 cm, hibátlan 2890254
12037
440
24000
Szederjesi András erdélyi keramikus: Figurális szivartál, kézzel formált égetett agyag, feje ragasztott, kis lepattanások, jelzett, m: 21 cm 2890281
12038
440
36000
Szamosi Imre: Pipát tömő paraszt, bronz, márvány talapzaton, jelzéssel, hibátlan, m: 20,5 cm 2890299
12039
440
Jelzés nélkül: madár faágon, aranyozott ón, márvány talapzaton, kopásokkal, h: 18 cm 2845873
12040
440
Férfi lándzsával, afrikai fa szobor, kisebb repedéssel, lándzsán kis sérülés, m: 30,5 cm 2820847
12041
440
Jelzés nélkül: Sportoló. Bronz, kezében egykor volt valami, hiányzik. Kő talapzaton, kopott, m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft