Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 95

Jelzés nélkül: Mexikói törzsi figura. Kézzel faragott obszidián. Hibátlan, m: 11 cm
12018.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Fafaragvány, jelzett, jó állapotban, h: 52 cm
12019.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jelzés nélkül: Pingvin. Hidegen festett bronz, kopásokkal, Bécs, 1900 körül, m: 9,5 cm
12020.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Jelzés nélkül: Holland nő. Bronz, kopott, m: 13 cm
12021.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Barye jelzéssel: Vadkan. Bronzírozott műgyanta, m: 11,5 cm
12022.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Olvashatatlan jelzés Anna???: Antik Boldog Asszony figura, sérült, ragasztott, m: 24 cm
12023.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Bonaparte Napóleon büsztje, kerámia, festett, jelzett, kopásokkal, m: 34 cm
12024.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Mária. Csont, m: 21 cm
12025.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

12026.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

A. Saulini jelzéssel: John Fitzgerald Kennedy az Amerikai Egyesült Államok 35. elnöke. Porított márvány, kopott, m: 17 cm
12027.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Tarsoly jelzéssel: Nő gyermekével, fafaragás, kopással, falra akasztható, m: 101 cm
12028.

Törölve

12029.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft