Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 95
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2819465
11867
439
48000
Sculptures, statuettes, plaques
Sződy Szilárd (1878-1939): Libatömő. Égetett agyag, jelzett, kis kopásokkal, m: 25 cm 2850264
11868
439
Jelzés nélkül: Keresztes katona. Bronz, márvány talapzaton, kopott, m: 30 cm 2793223
11869
439
22000
R. Kiss Lenke (1926 - ): II. Rákóczi Ferenc. Fali dísz, bronzírozott fém, kis kopásokkal, jelzett, 33x30 cm 2768642
11870
439
Jelzés nélkül: Vitéz gyerek. Öntött bronz, fatalapzaton. Jelzés nélkül. M: 19 cm 2768640
11871
439
28000
Grantner Jenő (1907-1983): Ludas Matyi. Bronzírozott műgyanta, jelzett, hibátlan, m:35 cm 2769135
11872
439
22000
Kőműves László: Art Deco korongozó. Terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül, m: 27 cm 2842760
11873
439
32000
Maugsch Gyula (1882-1945) Juhász. Bronz, márvány talpon. Jelzett, m: 11 cm 2844282
11874
439
Galamb, réz, erősen kopott, m: 11 cm 2793926
11875
439
Jelzés nélkül: Csendőr. Bronz, festett márvány talapzaton, m: 18,5 cm 2819443
11876
439
13000
KK jelzéssel: Huszár. Festett gipsz, festett márvány talapzaton, kis hibákkal, m: 29 cm 2793942
11877
439
Jelzés nélkül: Rokokó figura. Bronz, fatalapzaton. m: 19 cm 2769106
11878
439
Jelzés nélkül: Oroszlán. Öntöttvas. M: 12,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft