Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 95

Olvashatatlan szovjet szignóval jelzett: Futballista. Bronz, kőtalapzaton. m: 24,5 cm
11918.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Cs J. jelzéssel: Fiú fej. Bronz dombormű. Jelzett 120x120 mm
11919.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
11920.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

MM jelzéssel: birkózók. Festett gipsz, kopásokkal, d: 35 cm
11921.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Gyökérfaragás, szobor, jelzett: Rahó (Kárpátalja), m: 48 cm
11922.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16

Gyökérfaragás, szobor, jelzett: Rahó (Kárpátalja), m: 45 cm
11923.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
20

Gyökérfaragás, szobor, jelzett: Rahó (Kárpátalja), m: 42 cm
11924.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
18

Jelzés nélkül: Fekvő Buddha. Faragott lávakő. h: 36 cm
11925.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

XX. sz.,Terrakotta hadsereg 4 darabos másolat szett, harcosok és lovak, kis kopottsággal m: 17 cm
11926.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Afrikai törzsi szobor, nő zergével, faragott egzótafa, m: 25 cm
11927.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Szarvas. Bronz, m: 9,5 cm
11930.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft