Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 95

Beethoven alabástrom szobor, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 18 cm
11855.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Jelzés nélkül: Itzik Manger (1901-1969) bronz plakett. Kiemelkedő jiddis költő és drámaíró volt, önmagát népi bárdnak nevező, látnok és az írott szó ,,mesterszabója". Hátoldalán ragasztónyomok, 11,5x10,5 cm
11856.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Vasöntő. Bronz, fatalpon, kopásokkal, m: 33 cm
11857.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

LE jelzéssel: Luther Márton. Faragott fa, kopásokkal, m: 18 cm
11858.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

11859.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Fali fafaragás, jelzett, szép állapotban, 23x11 cm
11860.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

11861.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Halotti maszk. Festett gipsz női fej. 26 cm kopásokkal
11862.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szuperszonikus repülő nagy asztali dísz. Polírozott fém m: 26 cm
11863.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11

Faragott fa elefánt figura 13 cm
11864.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

HB jelzéssel: Akt. Bronzírozott műanyag. Jelzett 40 cm
11865.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Erwin Huber (1929-2006): II. János Pál pápa emlék relief, Ausztria, 1988. Réz, jelzett, 16,5x7 cm
11866.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft